1e klasse A topscorers

Hieronder de huidige topscorers van de 1e klasse A seizoen 2019-2020. De stand per maandag 10 februari:

Vijftien doelpunten
Angela Versluis (Sparta/JVOZ)

Twaalf doelpunten
Marissa Duursma (Blauw Geel’55)
Melissa van Ast (Sportclub Monster)
Romy Guijt (Ter Leede 2)

Tien doelpunten
Carmen Foks (VV IJzendijke)
Joy Haveman (CSW)

Negen doelpunten
Sylvana Tieleman (VV IJzendijke)

Zeven doelpunten
Jessie Prijs (Blauw Geel’55)

Zes doelpunten
Ashley de Horde (CSW)
Tessa Rademakers (Sporting’70)
Lieve van Vliet (Sparta/JVOZ)
Lois Spliet, Iris Werkhoven (IJFC)

Vijf doelpunten
Rebekka van Esch (RVVH 2)
Britt Dijkxhoorn (Sportclub Monster)
Lianne de Vries, Maud Wingen (Hercules)
Anna Veldhuizen (Sparta/JVOZ)
Cleo de Jong (Blauw Geel’55)
Marit Bon (CSW)
Annelien van Hecke (VV IJzendijke)

Vier doelpunten
Lorena Fontijn (CSW)
Wynonna Lord (Sparta/JVOZ)
Rosanne Lammers (VV IJzendijke)
Vicky Nieuwenhuisen (Sporting’70)
Jennifer Bakker, Desphina Kalkman (RVVH 2)
Lotte Smit, Anouk te Nuijl,  (SC ‘t Gooi)

Drie doelpunten
Lysanne van Oostrom (IJFC)
Jitske Volkert (Hercules)
Eva van Veldhuisen (Blauw Geel’55)
Linda Kruithof, Demi van Oudenaren, Brigitte van Herk (SSS)
Michelle Vrieling (Sportclub Monster)
Kim Remijnse, Veerle van Spijk, Laura Vierhout (Sparta/JVOZ)
Mette Sandmann, Fenna Hiemstra, Anne Blom, Sam de Jong, (Sporting’70)

Twee doelpunten
Mijke Voorbij (CSW)
Demi den Ouden (SC ‘t Gooi)
Suzanne Tol (SSS 2)
Aniek van de Putte, Patricia Sparreboom (Blauw Geel’55)
Vera van Leeuwen, Raisa Grotenhuis, Soraya Ruts (Hercules)
Mindy Hengst, Cheng Yan Man, Thea de Blaeij (VV IJzendijke)
Rosa Brak, Lola de Boer, Sita Coenjaerts (Sporting’70)
Femke Prins, Or Refaeli, Megan van Geest (Ter Leede 2)

Één doelpunt
Julia Hofman, Kyah Coady, Vienne Janssen, Britt Kettenburg (SC ’t Gooi)
Kayleigh van Groen, Iris van Dijk, Shannen de Jong, Anouk Straver (CSW)
Tara de Rover, Fu-Sang Pott, Remke Blijdorp, Veerle Keesmaat, Danique Slot, Celine Schot, Sanne Eikelboom, Yara van der Veen (RVVH 2)
Jolien Warnar, Sanderina Kuipers (Blauw Geel’55)
Marietje van Laar, Stephanie Valk, Suzanne Dollekens, Dilek Emis, Maartje Huibrechtse, Susanne Bouwhuis, Celine de Jong, Griffith Vaissaire (SSS 2)
Anouk Aartman, Montana de Groot, Yara Bes, Renate Bos, Jill Gotink, Suzy Kortekaas, Ayla van Oostrom (Ter Leede 2)
Maud Kuijpers, Daphne van Waterschoot,  Kylie van de Velde, (VV IJzendijke)
Jorieke Dijkstra, Trix van Leeuwen, Mariëlle Huls, Marlou Peeters, Tamar op den Kelder (Hercules)
Sascha Meijer, Larissa Krouwer, Nousha van Dijk, Emily Boshuizen (Sportclub Monster)
Kirsten Plug, Michelle Buma, Annika Schrijvers, Denise Landsbergen, Ellen Boon, Laura Gaasenbeek (IJFC)
Senna Haberrih, Tirza Koele, Daphne van der Beek (Sporting’70)
Lisane Lockefeer, Louise Boot (Sparta/JVOZ)