1e klasse D topscorers

Hieronder de huidige topscorers van de 1e klasse D seizoen 2019-2020. De stand per maandag 9 maart

Twintig doelpunten
Lisan van den Broek (Hontenisse)

Veertien doelpunten
Iris Polman (VDZ)

Twaalf doelpunten
Lynn van Grinsven (HVCH)

Elf doelpunten
Sharona Demandt (Bekkerveld)
Wendy de Meulmeester (OVV’67)

Tien doelpunten
Anne Tankink (SV Orion)
Kim Joosten (Eldenia 2)

Negen doelpunten
Shirley Kocacinar (Bekkerveld)
Anabelén de Boer (SV Orion)
Kerensa Persoons (UDI’19/CSU)

Acht doelpunten
Bente van de Leijgraaf (HVCH)

Zeven doelpunten
Carolien Mollink (Eldenia 2)
Lisa van de Ven (Bekkerveld)
Floor van Lin (Prinses Irene)
Eva Kinwel (VDZ)

Zes doelpunten
Lisa van Hoije  (Hontenisse)
Manon Loonen (SSS’18)

Vijf doelpunten
Noortje Muermans (Bekkerveld)
Fleur Grevers (FC Kunde)
Jiska Theunissen (Prinses Irene)
Ruvienne Rellum (HVCH)
Kelly van der Abeele (Hontenisse)
Eefje van den Nieuwenhof (Eldenia 2)

Vier doelpunten
Mabel Cremers (UDI’19/SCU)
Maud Petersen (VDZ)
Nena Hopmans (SV Orion)
Chanel van Bussel (Prinses Irene)
Esmé Lauran, Cheralda Sno (Antibarbari)
Els van Hal (SSS’18)
Manouk Paulus (Eldenia 2)

Drie doelpunten
Lara van Meer, Sylvana Bliekendaal, Femke Bol (OVV’67)
Emillie Maas (SV Orion)
Rian Eickmans (SSS’18)
Eva Harbers, Eva Heijnen (VDZ)
Wiepke Koekenberg, Carlijn Ehrenburg, Britt Dielemans, (Antibarbari)
Anouk van de Ven (Prinses Irene)

Twee doelpunten
Denise Gerrits, Maaike Wenno (Eldenia 2)
Shania Mijland, Merel Suithoff (VDZ)
Jip Huisman, Julie Harts (SV Orion)
Sem van der Pas (UDI’19/CSU)
Calijn Thijssen, Jorine de Jonge, Ilonka Thielen (FC Kunde)
Debby van Regenmortel (Hontenisse)
Isabel Hengst, Loes van Bree (SSS’18)
Talitha Groenendaal, Veerle Donkers (Prinses Irene)
Alysia Breemer, Sanne Hendriks, Raisa Leenders, Britt Valize (Bekkerveld)
Emmelie Dekker (Antibarbari)
Lisanne van Aalst, Laura Stultjens, Alycia van Meel (OVV’67)

Één doelpunt
Rebecca Bliekendaal (OVV’67)
Fleur van Olst (VDZ)
Kika Fokkinga, Ellen Ploegmakers, Marlou van Deursen (Prinses Irene)
Elise Hendriks, Joyce van Dijk, Anouk Schuurmans, Dionne Zwier, (FC Kunde)
Carlijn Nohlmans, Valerie Wolters, Marije Jager, Vera Barten (SSS’18)
Selina Gerezgiher, Kelly Jansson (Antibarbari)
Anniek van den Broek, Emy van Hoije (Hontenisse)
Janneke Bexkens, Rianne Schoenmakers, Margo Hooghof, Fien van der Borgh (SV Orion)
Nalini Randjiet-Singh, Yenth Zinken, Ted Rooijendijk, Nicole Theunisz, Fenne van Sleeuwen (UDI’19/SCU)
Anne Leijen, Kim van de Linden, Daantje van Wordragen, Elise Veld (HVCH)
Bodine van Dijk, Lana Veldhuis, Maaike Blom, Tessa de Reus (Eldenia 2)
Rachelle Wijnne, Zoe Mols, Fleur Heuts (Bekkerveld)