FC Twente kent haar UWCL tegenstanders

Op vrijdag 21 juni vond de UWCL loting plaats en deze week is het speelschema bekend geworden. FC Twente Vrouwen neemt het op tegen; FC Alashkert-Women (Armenië), Besiktas A.S. uit Turkije en de Poolse club GKS Górnik Leczna.

De winnaar van het kwalificatietoernooi zal zich plaatsen voor het hoofdtoernooi van de UEFA Women’s Champions League.

Woensdag 7 augustus Locatie Aanvang
FC Twente – FC Alashkert-women CVV Sparta Enschede 19.00 uur
Beşiktaş AS – GKS Górnik Leczna Achilles’12, Hengelo 19.00 uur
Zaterdag 10 augustus Locatie Aanvang
FC Twente – Beşiktaş AS Sportclub Enschede 18.00 uur
GKS Górnik Leczna –  FC Alashkert-women CVV Sparta Enschede 18.00 uur
Dinsdag 13 augustus Locatie Aanvang
GKS Górnik Leczna – FC Twente Achilles’12 19.00 uur
FC Alashkert-women – Beşiktaş AS Sportclub Enschede 19.00 uur

Het toernooi vervolg ziet er als volgt uit:

  • Loting: Round of 32 draw: 16 augustus 2019
  • Speeldata: Round of 32: 11/12 & 25/26 september 2019
  • Loting: Round of 16 draw: 30 september 2019
  • Speeldata: Round of 16: 16/17 & 30/31 oktober 2019
  • Loting: Quarter-final & semi-final draw: 8 november 2019
  • Speeldata: Quarter-finals: 24/25 maart & 1/2 april 2020
  • Speeldata: Semi-finals: 25/26 april & 2/3 mei 2020
  • Speeldag: Final (Viola Park, Vienna): 24 May 2020

De volledige loting, de groepswinnaar gaan door naar ‘Round of 32’:

Groep 1SFK 2000 Sarajevo (BIH, hosts), Breidablik (ISL), ASA Tel-Aviv University, ŽFK Dragon 2014 (MKD)

Groep 2Universitatea Olimpia Cluj (ROU), NSA Sofia (BUL), Breznica Pljevlja (MNE, hosts), Mitrovica (KOS)

Groep 3: Hibernian (SCO), Pomurje Beltinci (SVN, hosts), Cardiff Met (WAL), FC Nike (GEO)

Groep 4FC Minsk (BLR)Kharkiv (UKR, hosts), ŽNK Split (CRO), Bettembourg (LUX)

Groep 5ŽFK Spartak (SRB), Ferencváros (HUN), Slovan Bratislava (SVK, hosts), Agarista – SS Anenii Noi (MDA)

Groep 6: BIIK-Kazygurt (KAZ), PK-35 Vantaa (FIN), Flora Tallinn (EST, hosts), EBS/Skála (FRO)

Groep 7: Apollon LFC (CYP), Sturm Graz (AUT), Braga (POR), Rīgas Futbola skola (LVA, hosts)

Groep 8: LSK Kvinner (NOR), PAOK (GER), Anderlecht (BEL, hosts), Linfield (NIR)

Groep 9FC Twente (NED, hosts), Górnik Łęczna (POL), Beşiktaş (TUR), Alashkert (ARM)

Groep 10Gintra Universitetas (LTU, hosts), Vllaznia (ALB), Wexford Youths (IRL), Birkirkara (MLT)