Ook beloftencompetitie programma bekendgemaakt

De beloftencompetitie bij de vrouwen gaat zaterdag 21 september van start. Acht teams strijden om de titel in deze competitie waar talentontwikkeling centraal staat. Vorig seizoen werd de Beloften Vrouwen met zeven teams opgestart.

Dit jaar neemt PSV de plek in van KNVB Talententeam Zuid en heeft ook Feyenoord zich ingeschreven. Zij komen elkaar in de tweede competitieronde – op 28 september – al tegen op Sportpark Varkenoord in Rotterdam. De Ajax-talenten verdedigen hun titel. Zij treffen in de eerste competitieronde op eigen veld sc Heerenveen.

Hieronder het wedstrijdprogramma van de competitie:

# Datum Thuis Uit Aanvang Accommodatie
1 zaterdag 21 september 2019 VV Alkmaar Feyenoord 15:00 Sportpark AFC’34
1 zaterdag 21 september 2019 PSV ADO Den Haag 14:30 Sportpark De Herdgang
1 zaterdag 21 september 2019 FC Twente PEC Zwolle 17:00 Sportpark Het Diekman
1 zaterdag 21 september 2019 Ajax sc Heerenveen 12:00 Sportpark De Toekomst
2 zaterdag 28 september 2019 sc Heerenveen VV Alkmaar 14:30 Sportpark Nieuwehorne
2 zaterdag 28 september 2019 Feyenoord PSV 14:30 Sportpark Varkenoord
2 zaterdag 28 september 2019 ADO Den Haag FC Twente 15:00 Sportpark Houtrust
2 zaterdag 28 september 2019 PEC Zwolle Ajax 15:00 Sportpark De Marslanden
3 zaterdag 12 oktober 2019 Feyenoord ADO Den Haag 14:30 Sportpark Varkenoord
3 zaterdag 12 oktober 2019 VV Alkmaar PEC Zwolle 15:00 Sportpark AFC’34
3 zaterdag 12 oktober 2019 PSV sc Heerenveen 14:30 Sportpark De Herdgang
3 zaterdag 12 oktober 2019 Ajax FC Twente 12:00 Sportpark De Toekomst
4 zaterdag 19 oktober 2019 sc Heerenveen Feyenoord 14:30 Sportpark Nieuwehorne
4 zaterdag 19 oktober 2019 ADO Den Haag Ajax 15:00 Sportpark Houtrust
4 zaterdag 19 oktober 2019 FC Twente VV Alkmaar 17:00 Sportpark Het Diekman
4 zaterdag 19 oktober 2019 PEC Zwolle PSV 15:00 Sportpark De Marslanden
5 zaterdag 2 november 2019 sc Heerenveen ADO Den Haag 14:30 Sportpark Nieuwehorne
5 zaterdag 2 november 2019 Feyenoord PEC Zwolle 14:30 Sportpark Varkenoord
5 zaterdag 2 november 2019 VV Alkmaar Ajax 15:00 Sportpark AFC’34
5 zaterdag 2 november 2019 PSV FC Twente 14:30 Sportpark De Herdgang
6 zaterdag 16 november 2019 VV Alkmaar ADO Den Haag 15:00 Sportpark AFC’34
6 zaterdag 16 november 2019 FC Twente Feyenoord 17:00 Sportpark Het Diekman
6 zaterdag 16 november 2019 PEC Zwolle sc Heerenveen 15:00 Sportpark De Marslanden
6 zaterdag 16 november 2019 Ajax PSV 12:00 Sportpark De Toekomst
7 zaterdag 23 november 2019 sc Heerenveen FC Twente 14:30 Sportpark Nieuwehorne
7 zaterdag 23 november 2019 Feyenoord Ajax 14:30 Sportpark Varkenoord
7 zaterdag 23 november 2019 ADO Den Haag PEC Zwolle 15:00 Sportpark Houtrust
7 zaterdag 23 november 2019 PSV VV Alkmaar 14:30 Sportpark De Herdgang
8 zaterdag 30 november 2019 sc Heerenveen Ajax 14:30 Sportpark Nieuwehorne
8 zaterdag 30 november 2019 Feyenoord VV Alkmaar 14:30 Sportpark Varkenoord
8 zaterdag 30 november 2019 ADO Den Haag PSV 15:00 Sportpark Houtrust
8 zaterdag 30 november 2019 PEC Zwolle FC Twente 15:00 Sportpark De Marslanden
9 zaterdag 7 december 2019 VV Alkmaar sc Heerenveen 15:00 Sportpark AFC’34
9 zaterdag 7 december 2019 PSV Feyenoord 14:30 Sportpark De Herdgang
9 zaterdag 7 december 2019 FC Twente ADO Den Haag 17:00 Sportpark Het Diekman
9 zaterdag 7 december 2019 Ajax PEC Zwolle 12:00 Sportpark De Toekomst
10 zaterdag 14 december 2019 sc Heerenveen PSV 14:30 Sportpark Nieuwehorne
10 zaterdag 14 december 2019 ADO Den Haag Feyenoord 15:00 Sportpark Houtrust
10 zaterdag 14 december 2019 FC Twente Ajax 17:00 Sportpark Het Diekman
10 zaterdag 14 december 2019 PEC Zwolle VV Alkmaar 15:00 Sportpark De Marslanden
11 zaterdag 8 februari 2020 Feyenoord sc Heerenveen 14:30 Sportpark Varkenoord
11 zaterdag 8 februari 2020 VV Alkmaar FC Twente 15:00 Sportpark AFC’34
11 zaterdag 8 februari 2020 PSV PEC Zwolle 14:30 Sportpark De Herdgang
11 zaterdag 8 februari 2020 Ajax ADO Den Haag 12:00 Sportpark De Toekomst
12 zaterdag 15 februari 2020 ADO Den Haag sc Heerenveen 15:00 Sportpark Houtrust
12 zaterdag 15 februari 2020 FC Twente PSV 17:00 Sportpark Het Diekman
12 zaterdag 15 februari 2020 PEC Zwolle Feyenoord 15:00 Sportpark De Marslanden
12 zaterdag 15 februari 2020 Ajax VV Alkmaar 12:00 Sportpark De Toekomst
13 zaterdag 22 februari 2020 sc Heerenveen PEC Zwolle 14:30 Sportpark Nieuwehorne
13 zaterdag 22 februari 2020 Feyenoord FC Twente 14:30 Sportpark Varkenoord
13 zaterdag 22 februari 2020 ADO Den Haag VV Alkmaar 14:30 Sportpark Houtrust
13 zaterdag 22 februari 2020 PSV Ajax 14:30 Sportpark De Herdgang
14 zaterdag 29 februari 2020 VV Alkmaar PSV 15:00 Sportpark AFC’34
14 zaterdag 29 februari 2020 FC Twente sc Heerenveen 15:00 Sportpark Het Diekman
14 zaterdag 29 februari 2020 PEC Zwolle ADO Den Haag 15:00 Sportpark De Marslanden
14 zaterdag 29 februari 2020 Ajax Feyenoord 15:00 Sportpark De Toekomst
zaterdag 21 of 28 maart 2020 kwartfinales play-offs kwartfinales play-offs n.n.b. onbekend
zaterdag 4 april 2020 return kwartfinales play-offs return kwartfinales play-offs n.n.b. onbekend
zaterdag 25 april 2020 halve finales play-offs halve finales play-offs n.n.b. onbekend
zaterdag 2 mei 2020 return halve finales play-offs return halve finales play-offs n.n.b. onbekend
zaterdag 30 mei 2020 finaledag play-offs finaledag play-offs n.n.b. onbekend